Оголошення!

ПОЧАЛОСЯ ПІДПИСАННЯ ДЕКЛАРАЦІЙ МІЖ ЛІКАРЕМ ТА ПАЦІЄНТОМ

Дата створення: 10:40 04.04.2018

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ! У ДЕСНЯНСЬКОМУ ЦЕНТРІ ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ПОЧАЛОСЯ ПІДПИСАННЯ ДЕКЛАРАЦІЙ МІЖ ЛІКАРЕМ ТА ПАЦІЄНТОМ. ДОГОВОРИ ЗАКЛЮЧАЮТЬСЯ ЩОДЕННО З 14.00 ДО 16.00 З ТАКИМИ ЛІКАРЯМИ: ПЕДІАТР КУЗЬМИН Л.Л. ЛІКАР ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ-СІМЕЙНИЙ ЛІКАР ПРИМАЧОК А.C. ЛІКАР ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ-СІМЕЙНИЙ ЛІКАР ХІЛЬ І.П. ЛІКАР ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ-СІМЕЙНИЙ ЛІКАР ПИСАРЕНКО О.В. ЛІКАР ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ-СІМЕЙНИЙ ЛІКАР (С.МОРІВСЬК) АНДРІЄСКУ Р.К.

ПАМ’ЯТКА НАСЕЛЕННЮ ПРО ДІЇ У ПОВЕНЕВИЙ ПЕРІОД

Дата створення: 10:15 04.04.2018

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ВОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

З понеділка в Україні стартує кампанія з вибору лікарів

Дата створення: 16:29 02.04.2018

Уже з понеділка, 2 квітня, українці можуть вільно обирати свого лікаря: терапевта для дорослого, педіатра для дитини чи сімейного лікаря для усієї сім’ї, за умови, що обраний ними заклад вже підключений до системи «Електронне здоров'я». Підписуючи декларацію з обраним лікарем, пацієнт повідомляє державу через Національну Службу Охорони Здоров’я (НСЗУ), що кошти за його обслуговування мають надходити саме у цей медзаклад. Тож декларація фактично є формою заяви. Її не потрібно перепідписувати: декларація діє доти, поки людина не вирішить змінити свого лікаря.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації оголошує конкурс

Дата створення: 16:19 02.04.2018

На виконання Програми сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства на 2016-2020 роки «Чернігівська громада», затвердженої рішенням Чернігівської обласної ради від 10.09.2015, Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації оголошує проведення конкурсу проектів для інститутів громадянського суспільства на 2019 рік.

Номера телефонів швидкої допомоги

Дата створення: 12:10 28.03.2018

063 989 41 40 та 097 091 10 40 - номери телефонів,що передані швидкій допомозі.

ДО ВІДОМА МЕШКАНЦІВ ! ЕЛЕКТРОННИЙ ЗАПИС ДО ЛІКАРІВ

Дата створення: 11:58 28.03.2018

З 23 БЕРЕЗНЯ 2018 РОКУ ПОЧАВ ПРАЦЮВАТИ ЕЛЕКТРОННИЙ ЗАПИС ДО ЛІКАРІВ ДЕСНЯНСЬКОЇ СЛА ЗПСМ. ЗАПИС ПРОВОДИТЬСЯ ЧЕРЕЗ МЕДИЧНУ ІНФОРМАЦІЙНУ СИСТЕМУ «ПОЛІКЛІНІКА БЕЗ ЧЕРГ». https://global.newmedicine.com.ua

Фонд спростив порядок підтвердження непрацездатності вимушених переселенців

Дата створення: 11:11 28.03.2018

Фонд соціального страхування України змінив порядок надання матеріального забезпечення внутрішньо переміщеним особам з тимчасово окупованої території або з районів проведення АТО.

Протезними виробами та засобами пересування забезпечено більше 5000 потерпілих

Дата створення: 11:11 28.03.2018

Упродовж 2017 року технічними та іншими засобами реабілітації (зокрема, протезно-ортопедичними виробами) було забезпечено 4 817 потерпілих на виробництві, колясками для пересування – 263 потерпілих, зубопротезуванням, очним протезуванням, окулярами, контактними лінзами та слуховими апаратами – 256 потерпілих. Придбання засобів реабілітації здійснюється за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

ДО ВІДОМА МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ

Дата створення: 11:06 23.03.2018

Запрошуємо всіх бажаючих випробувати один з нових перспективних методів фізіотерапії!  У фізіотерапевтичному кабінеті Деснянської амбулаторії працює з 12.00 апарат для приготування синглетно-кисневої піни! Кисень – необхідний елемент для життєдіяльності всіх живих організмів. Основні фізіологічні процеси в нормі та при патології відбуваються за участі кисню. Ефективно використовуються в тканинному метаболізмі, у переважній більшості, так звані, активні форми кисню – іонізований кисень (пероксид-радикал), перекис водню, синглетний кисень та ін.