Оголошення!

Набуло чинності нове Положення про комісію із соцстрахування підприємства

Нова редакція Положення про комісію (уповноваженого) із страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності набула чинності 27 липня 2018 року після її оприлюднення відповідно до рішення правління Фонду соціального страхування України.

15:38 14.08.2018

ДОПОМОГА ПО ВАГІТНОСТІ ТА ПОЛОГАХ ЗАСТРАХОВАНИМ ОСОБАМ, ЯКІ НЕ МАЛИ ЗАРОБІТКУ, РОЗРАХОВУЄТЬСЯ З ПОСАДОВОГО ОКЛАДУ

Застрахованим особам, які упродовж 12 місяців перед початком відпустки у зв’язку із вагітністю та пологами з поважних причин не мали заробітку, допомога по вагітності та пологах фінансується Фондом соціального страхування України, виходячи з посадового окладу. Сума розраховується з тарифної ставки або її частини, встановленої на день настання страхового випадку.

14:35 08.08.2018

Оголошення про продовження терміну проведення конкурсу щодо визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів в Деснянській селищній раді (ОТГ).

Визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів в Деснянській селищній раді (ОТГ)

11:47 03.08.2018

В рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО»

На виконання відповідних розпорядження та рішення Кабінету Міністрів України, в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» продовжується проведення роз’яснювальної роботи з метою підвищення рівня правової обізнаності землевласників та землекористувачів, а також надання їм правової допомоги.

11:24 01.08.2018

Правління Фонду затвердило нову форму заяви-розрахунку

З 01 жовтня 2018 року почне діяти нова форма заяви-розрахунку для надання матеріального забезпечення застрахованим особам та окремих виплат потерпілим на виробництві. Документ оформлює та подає до робочого органу виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України або його відділення страхувальник (роботодавець). Відповідну постанову «Про затвердження Порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою непрацездатності та деяких виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів ФССУ» правління Фонду затвердило на своєму позачерговому засіданні 19 липня.

15:59 30.07.2018

ОГОЛОШЕННЯ

31 липня 2018 року з 11 до 13.00 в приміщенні Деснянської селищної ради, з 13.30 до 15.00 в амбулаторії відбудеться прийом громадян, що потребують надання безоплатної правової допомоги  (правова інформація, консультації і роз'яснення з правових питань, прийняття відповідних звернень про надання безоплатної вторинної правової допомоги).

16:07 24.07.2018

ОХОРОНА ПРАЦІ ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЖНИВ 2018

Найбільш травмонебезпечним періодом на підприємствах сільського господарства є проведення зернозбиральних робіт. Це зумовлено значним напруженням, збільшенням робочого часу на добу, підвищенням температури повітря, що поряд із відсутністю належного контролю за безпечним виконанням робіт з боку керівників, які безпосередньо відповідальні за їх виконання, призводить до помилкових дій та нехтування безпекою.

09:31 19.07.2018