Оголошення!

Деснянська селищна рада повідомляє

Деснянська селищна рада повідомляє, що з 11.06.2018 р. в громаді офіційно призначений інспектор праці Деснянської ОТГ ( посвідчення №1285 від 11.06.2018 р.) з питань своєчасної та у повному обсязі оплати праці, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці, оформлення трудових відносин.   тел. 46-008

09:34 10.07.2018

Увага! Змінені реквізити рахунків для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів

Головне управління Державної казначейської служби України в області звертає увагу платників податків, органів Державної фіскальної служби України, місцевих фінансових органів та інших органів, що контролюють справляння надходжень бюджету, на зміну реквізитів рахунків для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів.

12:56 25.06.2018

Триває підписання декларацій з лікарями

Шановні жителі громади! Нагадуємо, що триває підписання декларацій з лікарями Деснянського ЦПМСД! Обрати лікаря та підписати договір можна в робочі дні з 8.30 год до 17.00 год. Доводимо до Вашого відома, що з 1 липня 2018 року прийом лікарів вторинної ланки (стоматолог ,ендокринолог, офтальмолог, хірург, гінеколог, ЛОР тощо) буде здійснюватись по направленню лікаря ЗПСМ, з яким Ви заключили декларацію. Пропонуємо не зволікати ,тому що кількість пацієнтів у лікарів обмежена.

14:11 21.06.2018

Розрахунок допомоги з тимчасової непрацездатності після переведення працівника з іншого підприємства

У разі переведення працівника на роботу на інше підприємство грошова компенсація за невикористані ним дні щорічних відпусток за його бажанням має бути перерахована на рахунок підприємства, куди перейшов працівник. При цьому нарахування та сплату ЄСВ здійснює підприємство, з якого працівник звільняється за переведенням, та відповідно відображає ці суми у звіті про ЄСВ.

09:00 15.06.2018

Порядок отримання матеріального забезпечення, яке надає Фонд соціального страхування

Фонд соціального страхування України здійснює матеріальне забезпечення застрахованих осіб, яке включає в себе допомогу по тимчасовій непрацездатності (фінансування за лікарняними листками), допомогу по вагітності та пологах, а також допомогу на поховання.

08:59 15.06.2018

Запрошення на День медичного працівника

ШАНОВНІ ДРУЗІ! Запрошуємо вас на урочисті збори та концерт з нагоди Дня медичного працівника, які відбудуться 15 червня 2018 року о 14.00 в Гарнізонному будинку офіцерів.

09:43 12.06.2018

Флюорографічне обстеження

Шановні мешканці смт. Десна! З 4 червня 2018 року біля Деснянської амбулаторії буде працювати пересувний флюорограф. Прохання до всіх скористатися можливістю та пройти флюорографічне обстеження.

09:38 31.05.2018