КВІТНЕВІ ВИКРУТАСИ 2018

Дата створення: 09:45 19.04.2018

Суботнього ранку, 14 квітня, вирушили за черговою ПЕРЕМОГОЮ вихованці хореографічного колективу "Імпульс" зі своїм керівником Джуджук Юлією Василівною, колегами та батьками до м.Ніжин на Міжнародний фестиваль Квітневі викрутаси - фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва. Славили Деснянський позашкільний навчальний заклад "Центр творчості дітей та юнацтва", славили військове містечко Десну. Серед 89-ти художніх номерів "Повітряний екіпаж" виборов золотий Диплом, "Веселі Мікі-мауси" та "Роза пустелі" - срібні Дипломи, "Обійми" (соло Стрельникова Анастасія) - бронзовий Диплом. Продовжуємо славити землю наших батьків, славну Деснянську громаду!!!

Новий напрям роботи інституту

Дата створення: 09:38 19.04.2018

12 квітня 2018 року о 09.30 годин на базі Деснянського НВК «Гімназія – загальноосвітня школа І ступеня» відбувся семінар-практикум для учнів 11 класів Деснянської громади “Поради здобувачам повної загальної освіти щодо успішного складання ЗНО – 2018 з української мови та літератури, історії України”.

Дата створення: 09:18 10.04.2018

З метою визначення рівня готовності учасників освітнього процесу до дій при загрозі та виникненні пожежі, відпрацювання плану реагування на надзвичайну ситуацію, протягом 04-05 квітня 2018 року в закладах загальної середньої та дошкільної освіти Деснянської селищної ради були проведені об`єктові тренування "Дії керівного, педагогічного, технічного складу та дітей у разі виникнення пожежі". Результати об`єктових тренувань будуть розглянуті на нарадах у закладах освіти.

Привітання з Великоднем

Дата створення: 14:56 05.04.2018

Фінал конкурсу "Козелеччина має Талант"

Дата створення: 16:04 02.04.2018

Таланти Деснянської громади безмежні. Не лише молодь на високому рівні представляє свої номери на Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах займаючи призові місця, а й викладачі Деснянської дитячої музичної школи, Деснянського НВК «Гімназія ЗОШ І ступеня», Деснянського «Центру творчості дітей та юнацтва». Вони на високому рівні представили громаду на конкурсі «Козелеччина має талант – 3» та зайняли призові місця. ГРАН-ПРІ - Влад Шудра – учасник ансамблю народних інструментів Деснянської дитячої музичної школи. Композиція «Ватра» Інструментальний жанр. І місце – ансамбль народних інструментів викладачів Деснянської дитячої музичної школи. Композиція «Чорна редька. Ту степ» Сучасна хореографія.  І місце танцювальний колектив вчителів Деснянського НВК «Гімназія ЗОШ І ступеня» Танок «Солдатський» Народна хореографія. І місце – танцювальний колектив вчителів Деснянського НВК «Гімназія ЗОШ І ступеня». Танок «Лебідки» Вокал. І місце – Яжук Олександра ( вчитель Деснянського «Центру творчості дітей та юнацтва» ). «Золотий фокстрот» ІІІ місце – Бабич Христина ( вчитель Деснянського «Центру творчості дітей та юнацтва» ). Пісня «Материнська любов» Автентичний вокал. ІІ місце - Якуб Ольга та Янко Марія ( учасники колективу «Морівчаночка»). Пісня «Ой розвивайся да старий дубе» Колективи Дуети. ІІ місце – Половецький Олександр та Назаренко Лариса ( вчителі Деснянського НВК «Гімназія ЗОШ І ступеня»). Пісня «Люблю»  Колективи. ІІ місце - Аматорський колектив «Тужаряночка». Пісня «Україно, моя Україно» Художнє читання. ІІ – місце - Шостка Ніна ( учасниця колективу «Морівчаночка). Вірш « А жінка в світ приходить для любові» За активну участь у конкурсі грамотою були нагороджені Цимбаліст Віта ( учасниця колективу «Тужаряночка») пісня «Сім’я» та Караман Ірина ( вчитель Деснянського НВК «Гімназія ЗОШ І ступеня») пісня «Жінка – легенда». Вітаємо та бажаємо не зупинятись на досягнутому!

Всеукраїнський фестиваль"Мелодії Полісся" ім. Н.Розумовської

Дата створення: 09:35 02.04.2018

Вже другий рік поспіль молодь Деснянської громади бере участь у Всеукраїнському фестивалі –конкурсі «Мелодія полісся» імені Наталії Розумовської. І цей рік не став винятком . Були представлені номери в різних жанрах, які високо оцінені компетентним журі. За підсумками фестивалю : ГРАН-ПРІ, грошову винагароду та сертифікат отримав танцювальний колектив «Юність»  Лауреатами І ступеню стали: - Танцювальний колектив «Імпульс» - танок «Веселі Міккі Мауси» - Танцювальний колектив «Імпульс» - танок «Повітряний екіпаж» Вокалісти: - Два перших місця Тогашева Поліна; - Лоєнко Юлія;

Перший етап конкурсу "Козелеччина має талант"

Дата створення: 14:08 26.03.2018

В актовій залі Деснянського НВК проведено перший етап конкурсу «Козелеччина має талант». Були відібрані кращі номери для участі у фінальному конкурсі, який відбудеться 01.04.2018 року в Козелецькому районному будинку культури.

Навчальний візит

Дата створення: 16:27 22.03.2018

В рамках програми «Маршрути успіхів», 21 березня в Деснянській громаді, відбувся навчальний візит на тему: «Використання коштів державної субвенції та коштів Державного фонду регіонального розвитку в розвиток інфраструктури Деснянської селищної ОТГ» .

«Зимовий кубок» з баскетболу серед чоловічих аматорських команд

Дата створення: 09:13 20.03.2018

11 березня відбувся «Зимовий кубок» з баскетболу серед чоловічих аматорських команд. Участь у змаганнях брали п’ять баскетбольних команд: «Калита», «Остер», «Десна», «Ветерани-Десна», «НВК-Десна». Змагання проходили за коловою системою. У турнірній таблиці команди розташувались у такому порядку: володарями кубку стала команда «Калита», друге місце за баскетболістами з команди «Десна», бронзові медалі дісталися команді «Остер».  У програмі змагань також були конкурси для спортсменів з баскетбольної майстерності де переможцем став Дьогтяр Дмитро з команди «Калита». Кращим гравцем «Зимового кубку» став Вітер Сергій - «Калита». Також був відзначений кращий танцювальний колектив та нагороджений статуеткою і солодкими подарунками. Змагання відбулись за підтримки селищного голови Юрія Осташевського. Щиро вітаємо учасників змагань,бажаємо вам сили, витримки, наполегливості для майбутніх спортивних досягнень!