Новини

Перевірка щодо додержання вимог законодавства у сфері цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки

07.05.2018 року провідні інспектори Козелецького РВ У ДСНС України у Чернігівській області Шинкаренко Оксана Олексіївна та Магалинський Микола Володимирович провели позапланову перевірку закладів загальної середньої та дошкільної освіти Деснянської селищної ради щодо додержання вимог законодавства у сфері цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки. Лейтенант Магалинський М.В. нагадав керівникам закладів освіти правила користування вогнегасниками, розповів учням 11-х класів Деснянського НВК про вибухонебезпечні предмети та про заклади вищої освіти, в яких готують фахівців для органів та підрозділів ДСНС України.

12:31 10.05.2018

Встановлення та ремонт парканчиків

За зверненням мешканців житлових будинків по вулиці Рибалка, 3 та Рибалка, 5  працівники КП «Міжріччя» Деснянської селищної ради встановлюють та ремонтують парканчики .

11:00 10.05.2018

9 травня це - особливий день. День Перемоги.

9 травня це - особливий день. День Перемоги. Скільки б років не відділяло нас від того довгожданного та не незабутнього травня 1945 року, але й сьогодні цей день – це хвилюючий символ героїзму і мужності народу, що відстоював мир на землі. Немає сім’ї, якої не торкнулося полум’я Другої світової війни. Ми вшановуємо пам’ять наших земляків, що не повернулися з полів битв. Ми пам’ятаємо подвиги великих трудівників, що кували перемогу в тилу. В цей славетний день ми згадуємо всіх чиє життя забрала війна. Низько вклоняємось та складаємо глибоку шану ветеранам! В смт. Десна 9 травня відбулися заходи з нагоди 73-ій річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. О 9.00 розпочався мітинг-реквієм на «Алеї героїв», на якому до учасників мітингу зі словами великої шани та вдячності звернувся і селищний голова Юрій Осташевський, який зазначив: « минуть віки, але людство завжди пам’ятатиме героїв і вдячно славитиме їх великий подвиг. Земний уклін Вам, дорогі ветерани, учасники Великої Вітчизняної війни за мужність, стійкість, відвагу!»  До пам’ятника героям Другої світової війни поклали квіти: мешканці селища, військові, діти. Після урочистої частини всіх бажаючих запросили святковий концерт, який відбувся біля Гарнізонного будинку офіцерів.

05:30 10.05.2018

Ремонтні роботи фонтану завершено

Після завершення ремонтних робіт,  оновлений фонтан продовжує прикрашати зону відпочинку біля ГБО і кожен вечір радує жителів та гостей селища.  Закликаємо  бережно ставитися до фонтану!!!

10:30 08.05.2018

До Дня Перемоги

Другий день триває загальнонаціональна акція з виготовлення маків - символів пам'яті, «кривавих слідів від кулі». 9 травня 2018 року, перед проведенням мітингу, діти та педагоги Деснянського позашкільного навчального закладу «Центр творчості дітей та юнацтва» вручать маки ветеранам, дітям війни, учасникам бойових дій, жителям містечка Десни.Таким чином, доповнивши свій одяг червоним маком, присутні приєднаються до акції.

08:15 08.05.2018

Оздоровча_кампанія_2018

Питання підготовки до оздоровчої кампанії - 2018 розглянули 5 травня 2018 року у Відділі освіти Деснянської селищної ради.  Вже традиційно на нараді були присутні керівники закладів загальної середньої освіти, заступники директорів з навчально-виховної роботи та начальники таборів з денним перебуванням учнів. Цього літа в Деснянській ОТГ працюватимуть 3 пришкільні табори з денним перебуванням учнів та літня мовна школа. Відпочинковими послугами планується охопити 513 дітей шкільного віку. Орієнтовний кошторис витрат на проведення оздоровчої кампанії - 283 466,10 гривень. Якісні, змістовні та безпечні відпочинкові послуги - пріоритет роботи закладів освіти громади.

15:10 07.05.2018

Програма "Безпечна громада"

Згідно Рішення 18 сесії 7 скликання від 18 грудня 2017 року прийнято Меморандум та Затверджено Програму  про співпрацю « Безпечна громада» між Козелецьким відділенням поліції Ніжинського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Чернігівській області та Деснянською селищною радою.

14:04 05.05.2018

Ремонт у підвальному приміщенні Деснянської амбулаторії

У підвальному приміщенні Деснянської амбулаторії закінчується проведення капітального ремонту. Це стало можливим завдяки коштам, виділеним з місцевого бюджету Деснянською селищною радою. Занедбане раніше приміщення стане придатним для медичної галузі у зв’язку з мед. реформою. Також планується капітальний ремонт гаража.

13:55 05.05.2018

Поточне обслуговування фонтану

В смт. Десна розпочалось поточне обслуговування фонтану працівниками приватного підприємства «Вантарус». Станом на 5 травня вже замінено труби водопостачання та частково покриття з плитки. Роботи тривають. Планується лакування поверхні плитки від вицвітання, утворення плям та подряпин.

12:50 05.05.2018

Актуальна петриківка

03.05.2018 року креативний керівник гуртка "Петриківський розпис" Павловська Інна Василівна залучила дітей до майстер-класу "Казкові квіти петриківкі", які символізують захоплення красою рідного краю, любов до оточуючого світу.

13:58 04.05.2018