"Пахне рідне село, тишиною лугів" - свято села Морівськ

"Пахне рідне село, тишиною лугів". Відшуміло відгуділо свято села Морівськ, 28 серпня 2018 року. Чудову програму підготували колектив Морівчаночка. Автентичні пісні, гумор, неперевершені сценки, власні вірші, все це було в репертуарі. Для дітей розваги : батут, солодка вата, попкорн, аквагрим. Нехай же й надалі так чудово відпочиває село, іще багато років святкує свої іменини, а в ньому живуть щасливо, та безтурботно люди.

08:05 29.08.2018

День Державного прапора України в Деснянській громаді

З нагоди Дня Державного прапора України біля адміністративної будівлі Деснянської селищної ради відбулася церемонія урочистого підняття Українського прапора. Зі святом вас, шановні друзі, співвітчизники! Хай живе Україна! Навіки – вільна! Навіки – незалежна! Хай мир, спокій та щастя панують на нашій рідній землі!

11:27 23.08.2018

Відкриття Фельдшерського пункту КЗ «Деснянського центру ПМСД» в с. Рудня

В селі Рудня 15 серпня відбулась святкова подія, відкритий Фельдшерський пункт КЗ «Деснянського центру ПМСД» Деснянської селищної ради. На заході були присутні: селищний голова Юрій Осташевський, староста Морівського старостинського округу Микола Дяченко, головний лікар Деснянського центру ПМСД Людмила Кузьмин та представники органів місцевого самоврядування. З вітальним словом звернувся селищний голова, який привітав громаду з цією подією, зазначив,що місцеві мешканці матимуть змогу отримувати якісну медичну допомогу 24 години на добу. Людмила Кузьмин подякувала очільнику громади, старості села за підтримку та допомогу в розвитку медицини. Кошти на ремонт були залучені з місцевого бюджету. На сьогодні медичний заклад, навіть маленький, повинен мати всі необхідні умови, щоб людина отримала якісні медичні послуги. Відтепер жителі села Рудня мають таку змогу.

09:42 16.08.2018

Паломницька хода на йосафатовій долині- "долині хрестів"

Отець Ярослав настоятель Свято-Гавриліївського храму звершив паломницьку ходу на йосафатова долина- "долина хрестів" і взяв участь в божественній літургії. Молились за мир в нашій державі і здоров'я всіх мирян нашої православної церкви.

08:53 16.08.2018

Всеукраїнська хресна хода з мощами 10-ти святих цілителів

Всеукраїнська хресна хода з мощами 10-ти святих цілителів прослідувала через смт. Десна напередодні релігійного свята Спаса Медового (Маковій). Мешканці громади мали змогу приклонитись до святих мощей , які приїхали до нас з усієї України та бути присутніми на службі з нагоди даної події. Святу літію відслужив настоятель Свято-Гавриліївського храму отець Ярослав у спів служінні з іншими настоятелями храмів.

16:29 14.08.2018

Стрітболу в Десні бути

29 липня за підтримки селищного голови Юрія Осташевського в смт. Десна на спортивному майданчику відбувся традиційний відкритий турнір по стрітболу 3х3 «Street fest 2.1.6.». Баскетбол для десняннців є одним із улюблених видів спорту. Тому вже шість років поспіль традиційно проводяться змагання в нашому селищі . Протягом року таких турнірів буде декілька. Саме сьогодні відбулось відкриття сезону. З вітальним словом до учасників турніру звернулась заступник селищного голови Тетяна Прокопенко, яка наголосила на тому, що Деснянська селищна рада підтримує розвиток спорту, а також створює всі відповідні умови для проведення відповідних заходів. Гра розпочалась з подарунків. Від імені голови громади Юрія Осташевського завідувач сектору культур, туризму, спорту та зв’язками з громадськістю Ірина Шурубура вручила шкіряний м’яч та побажала гарної гри. Участь в змаганнях взяли команди з Десни, Остра, Калити. В запеклій боротьбі визначились переможці: І місце – команда з м. Остра ІІ місце – команда Десна 2 ІІІ місце команда Десна 1 Також були нагороджені: кращий гравець турніру– Юрій Полівода (Остер) та переможець конкурсу з «баскетбольної майстерності» Богдан Бондарук (Десна 1). Дякуємо судді з Федерації баскетболу України Артему Ляшенко за допомогу в суддівстві гри. Всі команди – переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями. Організаторами турніру виступили Федерація баскетболу Козелецького району та сектор культури, туризму, спорту та зв’язками з громадськістю Деснянської селищної ради.

09:01 30.07.2018

Храмове свято в селищі Десна

26 липня коли церква вшановує  день святого Архангела Гавриїла, своє храмове свято відзначили жителі селища Десна. Святкове богослужіння очолив протоієрей Ярослав, настоятель Свято- Гавриліївського храму у спів- служінні запрошених священників з с. Дроздівки та  с.Євминки.

10:37 27.07.2018

БІОЛОГІЧНИМ БАТЬКОМ ВИЯВИВСЯ ІНШИЙ ЧОЛОВІК. ЯК ОСПОРИТИ БАТЬКІВСТВО

На сьогоднішній день в житті трапляються випадки, коли особа, яка записана батьком дитини з’ясовує, що насправді біологічним батьком є інший чоловік. В такому випадку ця особа має право на судовий захист, і може подати позов до суду про оспорювання батьківства відповідно до Сімейного кодексу України.

16:25 26.07.2018